Виробництво

На заводі обважнених бурильних і ведучих труб впроваджений унікальний технологічний процес з повним виробничим циклом. Цехи підприємства оснащені сучасним європейським обладнанням.

Сьогодні виробничі можливості заводу включають:

Металургійне виробництво

Виробничі можливості металургійного цеху дають можливість виплавляти широкий спектр марок сталей: від низьколегованих до високолегованих та нержавіючі.

Плавки виробляються в електродугових печах з наступною обробкою і доведенням на установці позапічної обробки стали. Всі етапи металургійного виробництва спрямовані на отримання високоякісної сталі.

Ковальське виробництво

Обладнано радіально-кувальною машиною і швидкодіючим пресом, які дозволяють отримати ковані заготовки для виробництва обважнених бурильних і ведучих труб.

Всі заготовки проходять термічну обробку по всій довжині, яка включає загартування і подальшу високу видачу з метою набування майбутньою продукцією потрібних фізико-механічних властивостей.

Механічна обробка

Механообробний цex є потоковою лінією, що має потужне спеціальне обладнання для виробництва обважнених бурильних і ведучих труб, яка включає:

токарні безцентрові верстати, свердлильні верстати глибокого свердління, різьбонарізні верстати, спеціальні верстати для обробки труб, а також автомати для наплавлення твердим сплавом.

Наплавлення твердим сплавом

Для оптимізації процесів буріння та захисту обладнання від передчасного зносу, на вимогу замовника, ми виконуємо поставку труб з наплавленням твердим сплавом. Для наплавлення використовується карбід вольфраму, ARNCO 150 XT, ARNCO 350 XT, Castolin OTW-10SS, Castolin OTW-13CF.

Процес наплавлення ведеться в автоматичному режимі із суворим дозуванням матеріалів наплавлення. Стандартний шар наплавки збільшує зовнішній діаметр труби на 1/32 дюйма.

Контроль якості

З метою отримання високоякісної і надійної продукції завод обважнених бурильних і ведучих труб оснащений найсучаснішими засобами контролю, обладнанням з активним контролем, лабораторією контролю якості, що має в наявності спеціальне обладнання, як для проведення експрес-аналізу, так і аналітичних досліджень.

Вся продукція піддається 100% контролю, який включає в себе: